مکالمه رسمی و غیر رسمی

در این پست قصد داریم آموزش مکالمه رسمی و غیر رسمی و نحوه معرفی خود به زبان ترکی استانبولی را با شما به اشتراک بزاریم. پس حتما ویدیو رو کامل ببینید.

همانطور که احتمالا می‌دانید مکالمه‌ها عموما به دو دسته رسمی و غیر رسمی تقسیم میشوند. مکالمه‌های رسمی مثل همان حالت عموما کتاب وار است و مکالمه غیر رسمی همان است که در مردمان عادی جامعه با همدیگر و یا با دوستانشان به راحتی صحبت می‌کنند. در واقع بیشتر تمرکز بر روی لحن و استفاده از کلمات راحت‌تر و عامیانه‌تر می‌باشد.

تقریبا در تمام زبان‌های زنده دنیا، این چنین مکالمه‌های وجود دارد و زبان ترکی استانبولی نیز از این قائله مستثنا نیست و در این آموزش هم به این موضوع به طور کامل می‌پردازیم.

چنانچه علاقه‌مند به یادگیری زبان ترکی استانبولی از ابتدا و صفر صفر هستید، پیشنهاد میکنم از پکیج درس اول کتاب هیتیت یک، یادگیری خودتون رو شروع کنید و اگر قبلا آموزش دیدید و یا فکر میکنید توانایی بیشتری دارید، پیشنهاد میکنم آزمون آنلاین و رایگان تعیین سطح زبان ترکی استانبولی رو در سایت انجام بدید تا راحت‌تر و سریع‌تر به نتیجه برسید.

پیشنهاد خرید

پکیج سطح A1

۳,۲۹۶,۰۰۰ تومانسفارش می‌دهم

فیلم یادگیری مکالمه رسمی و غیر رسمی در زبان ترکی استانبولی

 

امیدوارم دیدن این آموزش بهتون خیلی کمک کرده باشه.

به عنوان آموزش‌های بعدی، چند پیشنهاد براتون دارم: 16 عبارت تبریک گفتن، 15 + 11 عبارت ضروری برای خرید، 6 شغل جالب در ترکیه، آموزش دیدن فیلم ترکی با زیرنویس ترکی استانبولی و 8 عبارت با واژه خواب

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *